Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, Wallpapery, omalovánky, spoření, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Přehled formátů souborů, Biografie Sandra Bullock, Americké federální vlajky, Obrázky na PC, Online životopisy, biografie slavných osobností, Americké federální vlajky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, psychologie, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, politici, osobnosti, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, školství a vzdělávání, státní správa, poruchy, historie, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, politika, zločin a právo, umělci a umění, přezdívky, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, vlastnosti atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat soubory těchto typů: internet a web, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Síť, zábava, důležité informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Anekdoty, frky, černý humor, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, černý humor, kameňáky, vtípky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, internet, Online vánoční magazín, Přáníčka, blahopřání, gratulace, V, výukové pomůcky, PC pozadí pro Windows, Celebrity Kate Winslet, Nejhranější online hry zdarma, Vše o Vánocích, webové stránky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, květiny, smajlíci a emotikony, hmyz, věda, dopravní prostředky, přístroje, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, nápoje, ženy a dívky, mapy, muži, ovoce, zvířata, halloween, symboly, ptáci, Vánoce a Advent, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Informace, zábava, důležité informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, smartphone, mobil, tablet, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Lubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows Me, Windows 98, Android, Linux Xubuntu, BlackBerry OS. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, flóra, stromy, ptáci, vesmír, kosmos, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, motorky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Stahujte ve velikostech 360x760, 1600x1200, 1366x1024, 2048x1080, 1200x1920, 1280x1024, 412x846, 2560x2048, 2160x3840, 800x1280, 1600x900, 320x568, 1080x1800, 1920x1200, 1280x854, 375x667 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, A, Obrázky vlajek měst ČR, Lechtivé fotky Rachel Stevens, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, Biografie Selena Gomez, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, multimédia, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Bramborový salát, Křesťanství, Brno, Lindt, Korálky, Osvětlení do oken, PF, LED svíčky, Vídeň, Strom, Keramika, Sněhulák, Televize, Hostina, Smrk, Vánoční svíčky, Vánoční trhy, K Tisku, Řetězy, Adventní věnec, Perníčky, Jesličky, Santa Claus, Plzeň, Linux, Slámový adventní věnec, Zima, Jezulátko, Mrazík, Plocha, Desktop apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, jídlo, nápoje, hardware, chemie, technika, latina, internet, stavebnictví, zkratky, různé, politika, matematika, nástroje, literatura, zločin a právo, školství, český jazyk, software, náboženství a křesťanství, věda, cestování, ekonomie a ekonomika, filozofie atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plocha, LED svíčky, Adventní věnec, Vánoční koledy, Vánoční kaktus, Recepty, Dárky, Perníčky, Televize, Koleda, Ježíšek, Slámový adventní věnec, Omalovánky, Hostina, Vánoční svícen, Staroměstské náměstí, Adventní neděle, Jmelí, Pro děti, Tapeta, Vánoční koule, Francouzsky, Píseň, Vánoční dekorace, Bůh, Jingle Bells, Zdraví, Desktop, Cesmína, Vánoční svařák, Anglicky apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Wyoming, Arizona, Maine, New Jersey, Maryland, Colorado, Mississippi, Indiana, Georgie, Oregon, Rhode Island, New York, Florida, Missouri, Kansas, Nebraska, Montana, Minnesota, Tennessee, Iowa, Connecticut, Nové Mexiko, Texas, Jižní Karolína, New Hampshire atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, internetové stránky, Online testy zdarma, Vlajka Vánočního ostrovu, Super free web games zdarma, hyperlinky, F, Biografie, životopis Katherine Heigl, Online testy zdarma bez registrace, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Výroky, přísloví, moudrosti, úsloví, bonmoty, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, moudrosti, úsloví, bonmoty, motta, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zábava, Dopravní značky, linky, doporučujeme, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, info, počítače, školství, Obrázky ke stažení, weby, volný čas, Juventus FC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Další odkazy:

Neoficiální stránky o městu Plzeň
Black Jack
Tipy na zajímavé weby
Gratulace, přáníčka k narozeninám a jmeninám
Tapety rally na plochu PC
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Hanoj city
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tým NHL Ottawa Senators
Obrázky, omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Webová hry, Browser hry
Cestování do USA

Děkujeme vám za vaši návštěvu.