Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, historie, politika, mytologie, fikce a fantasy, filozofie, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, lékařství, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, osobnosti, herectví, herci a herečky, psychologie, křesťanství, školství a vzdělávání atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: M, internetové stránky, cestování, kuriozity, Eri Aikawa, Free game online hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, Staré hry online, Fernando Torres, Přehled zkratek a akronymů, tipy, odkaz, Databáze osobností Kdo je to?

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Logické hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventury, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Oddechové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Keywords:zajímavosti, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, F, Liverpool F.C. - anglický fotbalový klub, V, webovky, Přehled vlajek USA, Poker na internetu, multimédia, hyperlinky, Vlajky států USA

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardáři, Poslanec, Československo, Vojáci, Romantismus, Němci, Scénárista, Ministři, Spisovatel, Upálen, Normalizace, Kladno, Závodník, Svatý, Sebevražda, Washington Capitals, Rétorika, Stoletá válka, Právník, Antropolog, Lord, New York Rangers, Pop, Pedagog, Zpěvák, Slovenští prezidenti, HIV pozitivní, Faraon, Miliardář, Esejista, Charta 77, Prezident USA, Orlík, Archivář, Filozof, Životopis apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU apod.

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, Webové online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Wallpapery, omalovánky, spoření, zadarmo, zeměpis, Nejlepší online hry zdarma, Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení, Online adventní magazín, linky, Přehled souborových přípon, internet

Frky, černý humor, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O škole, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O manželství, Frky ze života, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech apod.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Pozadí na plochu PC - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, mobil, tablet, mobilní telefon, PC, monitor, displej, notebook, počítač, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 7, Apple iOS (iPhone), macOS, OSX, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 98, Android. Wallpapers na plochu PC z kategorií zvířata, auta, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, letadla, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, rostliny, hudební tapety, květiny, kytky. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 412x846, 1280x768, 1440x960, 1280x854, 2560x1440, 1536x2048, 2560x1600, 2560x2048, 1280x800, hi res 2560x1920, 1152x768 atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Moudrosti, hlášky, přísloví, aforismy, moudra, úsloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, hlášky, přísloví, aforismy, moudra, úsloví, výroky, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o víře, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Rčení, motta, moudra, výroky, moudrosti, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Rčení, motta, moudra, výroky, moudrosti, přísloví, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, displej, notebook, PC, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet, phablet a pro operační systémy Android, Linux Ubuntu, Mac, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows 2000, Windows 7, Chrome OS, Red Hat Linux, SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, rostliny, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, psi a štěňátka, noční města, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Dostupná rozlišení jsou 1536x864, 2560x1600, 1920x1200, 1440x900, 1152x768, 360x640, 2560x2048, 320x568, 1600x900, 1280x800, 2048x1080, 854x480, 2160x3840, 1536x2048, 1080x1800, 1440x960 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety, wallpapery na plochu PC, Státní vlaječky, prapory, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, A, Omalovánky pro děti, Super free web games zdarma, info, Online testy zdarma bez registrace

Vánoční magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koledy, Perníčky, Kuba, Desktop, Košíčky, Květiny, Windows, Nový rok, Pro děti, Přání, Vosí hnízda, Obrazovka, bezlepkové cukroví, Sněhulák, Televize, Neviňátko, Koleda, Milka, Adventní trhy, Sám doma, Špalda, Vánoční kaktus, Lindt, Vánoční koule, K Vytisknutí, Vánoce, Historické ozdoby, K Vytištění, Recepty, Vánoční hvězda, Husarské knoflíky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Vlajky měst a obcí České republiky, zábava, Obrázky ke stažení, Webové online testy zdarma, Fernando Torres footballeur espagnol, humor, Biografie slavných osobností, počítače, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky ke stažení, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Další odkazy:

Athletic Club
Grunge hudební styl
Partnerské internetové stránky
Modelky a celebrity
Croatia
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Sandra Bullock
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Christina Aguilera
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Biografie Penelope Cruz
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Biografie Halle Berry
Profesionální klub ledního hokeje Philadelphia Flyers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.