Partnerské weby

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, nemoce, software, český jazyk, kultura, nástroje, technika, matematika, stavebnictví, počítače, materiály, účetnictví, literatura, bankovnictví, školství, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, latina, politika, chemie, filozofie, lékařství a medicína, cestování atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Internet, síť

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Barbie hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Vaření a smažení, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: odkaz, V, zdroje informací, zadarmo, Obrázek Japonka, webovky, zdarma, Dopravní značky, Obrázky na plochu města, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD wallpapers na PC

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Malíř, Básník, Normalizace, Čech, Exilový prezident, Ekonom, Textařka, Filozof, Hejtman, Němci, Zpěvák, Druhá světová válka, Právník, Slovák, Zpěvačka, Olympijští vítězové, Teolog, Rakušan, Pop, AIDS, Scénárista, Lord, První republika, Fotograf, Československo, Císař, Sochař, Ital, Voják, Novinář, Státník, New Jersey Devils, Upálen, Prezidenti USA, Washington Capitals, Vojáci apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť

Vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Němcích, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, O ženách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, PC, smartphone, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, tablet, monitor, phablet a pro operační systémy SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Mac, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows XP, Chrome OS, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, letadla, květiny, kytky, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, hudební tapety, auta, rostliny, wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 1600x2560, 2048x1080, 1440x960, 1536x864, 1680x1050, 2560x2048, hi res 2560x1920, 800x600, 2160x3840, 750x1334, 1600x1200, 1280x960, 1920x1280, 1152x1920, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online geografické testy zdarma bez registrace, Profesionální klub ledního hokeje Los Angeles Kings, zábava, počítače, linky, Historie cestování, webové stránky, Vlajky států USA, volný čas

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak vytvořit soubory následujících typů: písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Keramika, Kinder, Vánoční punč, Zdraví, Vánoční svařák, Písnička, Televize, Kameňák, Bůh, Kavkazská jedle, Borovice, Pozadí, Plzeň, Jmenovky, Samolepky, Láska nebeská, Tichá noc, Vídeňský punč, Ohňostroj, Rostliny, Cesmína, Svíčky, Recepty, Perníčky, Desktop, Vánoční ozdoby, Windows, Strom, Papírový vánoční stromek, Hostina apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, školství, Celebrita Ashley Judd, pro dospělé, Vlajky spojených států amerických, zajímavosti, Póquer online, cestování, zeměpis, doporučujeme, Přehled souborových přípon

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, auta, halloween, stavby, ovoce, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, hmyz, ženy a dívky, rostliny, náboženství, láska, muži, květiny, přístroje, mapy, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, symboly, nápoje atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. lze použít v PC, tablet, počítač, notebook, mobilní telefon, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, displej, phablet, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, FreeBSD, Java ME, Windows NT, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 10, Mac, Linux Mint, OSX. Full HD pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fraktály, armáda, válka, zbraně, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 393x786, 1024x768, 1680x1050, 1536x2048, 1280x768, 1920x1440, 854x480, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1152x864, 640x480, 1920x1200, 320x568, 1280x800, 1920x1080 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: URL, V, Obrázky a kliparty zdarma, Indická Kalkata, internetové stránky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Lucy Liu, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, Online hry zdarma, Hry pro dívky online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Japonská modelka Eri Aikawa, Wallpapers na PC, odkazy, kuriozity, V, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vánoční web, Zamilované sms vzkazy, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Online tetris hry zdarma
AC Milán
Naše tipy na užitečné weby
Internetové omalovánky
Omalovánky k vytištění pro děti
Partnerské internetové stránky
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Vlajka Venezuely
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Tuvalu
Vlajky měst Ústeckého kraje
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Hanoj city
Sexy Gwen Stefani

Děkujeme vám za vaši návštěvu.