Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O Windows, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Slovácích, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O ženách apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jídlo, Monitor, Vánoční tapety, Třásně, Tapeta, Rumové řezy, Desktop, Filmy, Vánoční pozadí, Tablet, Alkoholový kalendář, Jedle, Adventní věnec, Přáníčko, Píseň, Vosí hnízda, Tichá noc, Vánoční dekorace, Francouzsky, Kameňák, Lego, Anděl, Striezelmarkt, Popelka, Pastýř, Ohňostroj, K Vytištění, Blahopřání, Adventní svícen, Text, Tiskárna apod.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, V, Full HD tapety na PC, zeměpis, Mandy Moore, Seznam vlajek měst České republiky, webové stránky, zajímavosti, Online dating services, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, počítače

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Skvělé hry online zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Biografie Madonna, pro dospělé, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, Texty přáníček k svátku podle jmen, internet, info, Vlajky států USA

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: grafiku, obrazy disků, internet a web, dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vtipné texty, černý humor, fórky, fóry, ftipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, černý humor, fórky, fóry, ftipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, O manželství, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Windows, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O ženách apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Oddechové hry, Logické hry, Barbie hry, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Kliparty pro dokumenty, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, humor, zdarma, Tým NHL St. Louis Blues, Online adventní magazín, odkazy, F, zadarmo

Moudra, motta, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Královna, Upálen, Orlík, Francie, Druhá světová válka, Francouz, Žhavé výstřely, Křesťanství, KHL, Pop, Komunisté, Státník, Hejtmani, Pittsburgh Penguins, První republika, Avangard Omsk, Poslanec, Žijící, Sochař, Stoletá válka, Kladno, Textař, Philadelphia Flyers, Ministři, Vražedkyně, Masový vrah, Architekt, Itálie, Němci, Komunista, Teolog, Překladatel, Náboženství, Husité, Američan apod.

Klíčová slova: F, kuriozity, URL, Antistresové omalovánky, pro děti, Super online kvízy, Pozadí na PC, Filmy, filmová kamera, střih, webovky, linky, hyperlinky

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, hmyz, ptáci, muži, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, zvířata, květiny, ženy a dívky, ovoce, Vánoce a Advent, mapy, náboženství, stavby, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, osobnosti a lidé, přístroje, zelenina, láska, halloween, rostliny atd.

Síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: zábava, Seznam zkratek a akronymů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, tipy, odkaz, Five-card draw, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Členské země americké federace, Online vánoční magazín, Webové online hry zdarma, Wallpapers na plochu PC, Vlajky států světa, Wallpapers na plochu zvířata, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Leninovo proroctví: Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Přání a přáníčka
Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Madonna
Geography and flags
Tipy na užitečné weby
Obrázek Make up
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Těhulky
Naše tipy na užitečné weby
Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs
Sexy Naomi Campbell
Linky na partnerské weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.